Web Hosting A.Ş.?
Web Hosting A.Ş. 2016 Yılının aralık ayında İstanbulda kuruldu. Amacımız son kullanıcılara, bayilere ve kurumsal müşterilere performanslı web barındırma ve sunucu hizmetleri sunmak, onları bilgilendirmek, doğru yönde yönlendirmek ve çıkabilecek sorunlarda teknik destek sağlamaktır.

Uzun yıllardan bu yana bu sektörün içinde değişik roller oynayarak verdiğimiz hizmetlerin karşılığında edindiğimiz deneyim ile Performans.net'in devamı olarak 2016 Yılının Kasım ayında hizmetlerimize başladık.

Öncelikli amacımız ve hedefimiz ekonomik seviyede rekabetçi aynı zamanda yüksek performans ihtiyacını karşılayacak ürün ve hizmetler sunmak, müşterilerimizi daha yüksek performansı nasıl elde edebilecekleri konusunda yönlendirmek, dünyadaki sektörel yenilikleri takip ederek daha hızlı açılan, daha sorunsuz çalışan servisler vermek olacaktır.

Vizyonumuz: Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

Misyonumuz: Internet'i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.

Politikamız: Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.
Sunduğumuz Çözümler Neler?
Yer Sağlama Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.
Hedefimiz Nedir?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi;
Hem ekonomik seviyede rekabet edebilen, hemde yüksek performans sunan hosting ve sunucu çözümleri sağlamak, daha yüksek ziyaretçi kapasitelerine nasıl çıkabileceğinizle ilgili olarak size yol göstermek ve teknolojideki yeniliklerle paralel olarak altyapımızı ve yazılımlarımızı geliştirmek öncelikli hedeflerimiz olacaktır.

Bu noktada, kendimizi İnternet'i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız. Bu sebeple sitemizdeki tüm süreçleri kolay anlaşılır olması adına çok yoğun bir çaba harcadık harcıyoruz.

Bu noktada en detaylı ve hızlı teknik destek hizmetini sunan firmalar arasında ilk sıralarda olmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak en önemli hedeflerimizden biri olacaktır.

Tüm amacımız ise İnternet'i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek.