Domain Tescil ve Transfer Sözleşmesi


Web Hosting, Site Yayınlama Sözleşmesi


Kiralık Sunucu, VDS veya VPS Sunucu Sözleşmesi


Genel Hizmet Sözleşmesi


Gizlilik ve Kişisel Bilgilerinizin Korunması
Web Hosting A.Ş. web sitesini ziyaret eden ve servislerini kullanan her kullanıcının gizli kalma hakkına saygı duyar.
Bu gizlilik ilkeleri Webhosting A.Ş. Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi No:289 Yelken Plaza Pendik - İSTANBUL 444 85 56 gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler performanshosting.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.
IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Web Hosting A.Ş., kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir.
Kullanıcılar, Web Hosting A.Ş. servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.
Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.
Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.
İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.
Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. webhosting.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

GÜVENLİK
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1 - SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2 - Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz.
Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır. 3 - Sitemiz dünya standardı olan Centos Linux 5.x Server teknolojisi ve WHMCS Hosting Yönetim sistemi ile çalışmaktadır.
Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
Webhosting A.Ş. Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi No:289 Yelken Plaza Pendik - İSTANBUL 444 85 56